CHARAKTER MARKI

Tak bardzo różnimy się od konkurencji

Marka GRYKOS gwarantuje wysoką jakość, niezmienne parametry techniczne oraz odzwierciedlać główne wartości firmy: bezpieczeństwo, postęp i życie w harmonii z przyrodą.

Marka GRYKOS posiada własną, unikalną osobowość – wyjątkowy styl rozpoznawany przez Klientów, partnerów handlowych i konkurencję. Gdziekolwiek pojawia się nazwa GRYKOS, odbiorcy rozpoznają wyjątkowe właściwości wyróżniające firmę.

GRYKOS stale prowadzi działania wzmacniające wizerunek firmy, przyczyniając się w ten sposób do jej sukcesu.

Tak bardzo różnimy się od konkurencji
Pracujemy w zgodzie z naturą

ZIELONY KOLOR

Pracujemy w zgodzie z naturą

Zielony nie znalazł się w logo GRYKOS przypadkowo. Odzwierciedla bowiem charakter firmy będącej blisko natury i związanej mocno z tematyką ochrony środowiska oraz ekologii.

Zieleń jest barwą powszechnie spotykaną w przyrodzie. Kojarzy się przede wszystkim z życiem, harmonią, naturą i bliskim kontaktem z nią. GRYKOS od samego początku w swojej działalności zachęca do rozwoju i rozpowszechniania technologii przyjaznych środowisku, a także przypomina o odpowiedzialności za nie.

Kolor zielony w otoczeniu długotrwale działa na pozytywny nastrój. Jego wpływ bezpośrednio nawiązuje do trwałości i jakości produktów GRYKOS. Parametry techniczne produktów GRYKOS pozostają niezmienne. Dzięki temu partnerzy utrzymując relacje biznesowe mogą czuć się dobrze jak w otoczeniu koloru zielonego.

Obecnie kolor zielony jest tak samo mocno utożsamiany z firmą GRYKOS i jej produktami, jak graficzny i słowny znak towarowy.

INTERESUJE CIĘ WSPÓŁPRACA?

Porozmawiajmy o nowych możliwościach dla Twojego biznesu.