KIM JESTEŚMY?

Kilka słów o marce GRYKOS

GRYKOS jest polską firmą wspierającą rolników w ich codziennej działalności. Kompleksowa oferta firmy obejmuje wiele dziedzin uprawy rolnej. Prowadzimy skup i sprzedaż kaszy gryczanej oraz innych zbóż ekologicznych.

Posiadamy nowoczesną flotę maszyn i urządzeń. Rolnicy i przedsiębiorcy współpracują z GRYKOS od kilkunastu lat. Doceniają podejście i efekty naszych działań. My zaś jesteśmy dumni z ich coraz większych sukcesów.

Kilka słów o marce GRYKOS
Jak powstała marka GRYKOS

HISTORIA MARKI

Jak powstała marka GRYKOS

Firma GRYKOS została powołana do życia w 2011 roku. Początkowo celem przedsiębiorstwa było wytwarzanie produktów przemiału zbóż. W odpowiedzi na potrzeby rolników z województwa dolnośląskiego, wachlarz oferowanych usług był stale powiększany. Rozkwit działalności trwał do 2015 roku, kiedy marka osiągnęła stabilną pozycję rynkową. Od tego dnia misją firmy GRYKOS stało się propagowanie życia w harmonii ze środowiskiem naturalnym oraz produkcji wysokiej jakości, ekologicznej kaszy gryczanej.

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa oraz zaufanie naszych klientów wywołały chęć jeszcze cięższej pracy. Obecnie GRYKOS pragnie stać się wiodącym producentem kaszy gryczanej w Polsce. Dlatego z końcem 2016 roku przeprowadziliśmy rebranding, aby zasygnalizować naszym klientom i partnerom nowe oblicze marki GRYKOS.

Historia marki GRYKOS jest naznaczona silną świadomością osiągnięć i poświęceń dla partnerów biznesowych. Ty również możesz do nich dołączyć i stać się częścią rynkowego sukcesu.

POSTAW NA LIDERA!

Rozpocznij współpracę z największym na dolnym śląsku dostawcą ekologicznej kaszy gryczanej.

INTERESUJE CIĘ WSPÓŁPRACA?

Porozmawiajmy o nowych możliwościach dla Twojego biznesu.