ETYKA BIZNESU

Jakość potwierdzona certyfikatami

Firma GRYKOS jest przekonana o wadze przestrzegania obowiązujących uregulowań, przepisów prawnych i postępowania, zgodnie z wyznaczonymi sobie standardami etycznymi. Firmę cechuje odpowiedzialność za sukcesy klientów oraz szacunek i otwartość na ich potrzeby.

GRYKOS dostarcza swoim klientom produkty zbożowe o najwyższej jakości, co jest potwierdzone przez wiodące ośrodki badawcze i certyfikujące w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas zboża ekologiczne spełniały najwyższe standardy i oczekiwania klientów.

GRYKOS promuje uczciwość, pracowitość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, jakość i innowacyjność jako postawione cele własnej pracy. Jesteśmy otwarci na współpracę i poświęceni dla dobra naszych partnerów biznesowych.

ETYKA BIZNESU
ŚWIADOMOŚĆ EKOLOGICZNA

ŚWIADOMOŚĆ EKOLOGICZNA

Dbamy o środowisko naturalne

GRYKOS nie tylko skupia się na osiąganiu znakomitych wyników finansowych, ale stara się również jak najmniej obciążać środowisko naturalne. 

GRYKOS promuje ekologiczny styl życia. Przestrzega przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska naturalnego, prowadząc akcje zachęcające do czynnego uczestnictwa w jego ochronie.

Ponadto, GRYKOS świadomie ogranicza wpływ swojej działalności na środowisko naturalne, minimalizując zużycie zasobów naturalnych oraz wytwarzanie odpadów powstających w wyniku bieżącej działalności.

INTERESUJE CIĘ WSPÓŁPRACA?

Porozmawiajmy o nowych możliwościach dla Twojego biznesu.